Miasteczko Naruto xD

#Forum dla Naruto-manów. Na tym forum możesz zostac prawdziwym shinobi.#

Ogłoszenie

Proszę wpisywac obecniści w szkołach. Miłego pobytu w Miasteczku Naruto

#1 2008-10-10 18:21:35

Kino

Gość

Twórczosc waszej Kino

Ja tylko piszę i rysuję, ale na rysunki trzeba dlugo czekac ale obiecuje ze cos wkleje. Na razie kawalek powiesci ktorym mecze Yo. Oto on:

"Zachowujesz się jak zwierze a ty jak cebula"

O 5 rano Yori zwlekła Kakashiego z wyra.
-Yo...Yori! Co ty najlepszego robisz?!
-Budzę cię-brzmiała odpowiedź. Pół godziny później Kakashi
jadł śniadanie poganiany przez Yori .O godzinie 6 00 zbiórka. Kolejna misja.
Równo o 6 drużyny  7 i 10 spotkały się w parku.
-Hej, Kaszanku! -Kino i Deidara już czekali-Jak leci?
-W porządku-odparł Kakashi- Jak dotarliście? spytał
-Spytaj jego-Kino wskazała głową na Deidarę, a jej brązowo-rude warkocze zawirowały .Kakashi szybko uchylił się przed jednym z nich.
-Wiesz co, jak pogubisz broń(co jest bardzo możliwe)wal samymi warkoczami. Wryje ich na fest. Kino uśmiechnęła się.
-Kaszanku, podziękuj Deidarze, że nie musisz mieć szalika. –powiedziała. Kino bowiem, robiła paskudne szaliki z kolorowej wełny i dawała je każdemu -Wybił mi je z głowy. Będę je robić dla maskotek Yori .A tak a propos gdzie ona jest?
-Poszła po rowery i akta sprawy.
-Aha, a Co my mamy robić? Walka? Wojna? Ataki?- Kino małpowała ruchy ninja.
-No właśnie-Deidara popatrzył na Kakashiego ze znudzeniem i zaciekawieniem w oczach-wiemy, że gdzieś idziemy, ale gdzie idziemy nie wiemy-zrymował- Ani co będziemy robić –dodał po namyśle.
-Hej! Widzę  Yori! Macha do nas! -zawołał Naruto
-No tak przecież sama nie weźmie rowerów- dodała Sakura.-Chodźmy jej pomóc!
Gdy doszli do Yori  Sasuke powiedział:
-Dobra wsiadamy na te rowery i jedziemy. Im  szybciej wyruszymy tym szybciej wrócimy.
-A tak w ogóle to gdzie jedziemy? -wtrąciła Ino opierając ramię o bark Sasuke.Chłopak strząsnął ją warcząc:
-Złaź ze mnie, idiotko!
-Sasek nie sraj żarem bo to grozi pożarem nie Yori?- wesoły ton  Kino wywołał u wszystkich  z wyjątkiem Sasuke wybuch śmiechu.
_-Kino ma rację wrzuć na luz i wyszczerz kły, bo cię nikt nie zechce-oznajmiła Yori, po czym dodała:- Zresztą tutaj nie masz problemów....


PS. Tylko tyle przepisalam

 

#2 2008-10-11 07:49:27

Kino

Gość

Re: Twórczosc waszej Kino

łaaaaaaaaa! Mam całą nową powieść! I spotkanie Kino i Deidary:

Ruda wesoło kroczyła przez las. -Wielki mi las-pomyślała- Parę drzewek na krzyż i tyle. Oczywiście Yori musiała zabalować tam na dłużej...  Nareszcie wrócę do Konohy-powiedziała na  głos.  Po kilku latach misji rzeczywiście wracała razem z Yori do domu. Tęskniła trochę, ale z Yori i paroma innymi ludźmi nie da się zbyt dużo tęsknić. Kino roześmiała się, lecz szybko ucichła, bo za krzakami usłyszała kroki. Zza krzaków wylazł ktoś krótko mówiąc: oczojebny.  Czarno-czerwona szmata (jak to Kino określiła) i żółte włosy (wygląda na idiotę/kę -mruknęła cichutko Ruda) dawały wrażenie lalki Barbie świeżo wypuszczonej ze sklepu i rozpakowanej z pudełka.  Kino stwierdziła, że „laleczka” z Konohy raczej nie jest, więc zamierzała ominąć „To” szerokim łukiem, ale „To” zawołało do niej:
-    Rudzielcu poddaj się od razu!
-    Nie mów na mnie Rudzielec-huknął Rudzielec.- Wiem, że mam rude włosy i wcale mi to nie przeszkadza. Jestem Kino z klanu Nara, i z góry cię nie lubię. Wyglądasz jak lalka Barbie. -Rzuciła złośliwie. „To” poczerwieniało. Wyglądało teraz bardziej oczojebnie niż wcześniej. Kino wydęła wargi. Na Yori nie zawsze działało, ale na „Tym” trzeba wypróbować. Niestety, nie działało... „To” fuknęło:
-    Walcz ze mną, Wiewiórze un!!
-    Lubię wiewióreczki- wyszczerzyła się Kino- To cudowne zwierzaki. Nie sugerujesz chyba.... O żesz ty!! Przyjmuję wyzwanie. Małpo ty... załatwię cię w 5 minutek. –Syknęła i przyłożyła dłoń do ziemi. Z gleby wyskoczyło mnóstwo koniczynek.... Tylko, że one były takie jakieś dziwne. Jedna nawet piszczała! Tak jakoś jak Zetsu,(bo wiadomo, że „Barbie” była z Aka) czyli roślinkowato, ale piszczała.  Koniczynki rzuciły się na niego-bo to był chłopak, który miał na imię Deidara- i zaczęły kąsać i łaskotać. Ruda tarzała się ze śmiechu, a gdy się opamiętała wyjaśniła:
-    ZAZZZK- Zmasowany Atak Zmutowanych, Zakochanych, Zielonych Koniczynek. Mój atak popisowy. Nadal chcesz walczyć?
-    Tak...-podniósł się odpędzając koniczynki. Ruda złożyła dłonie na piersiach i stała z uśmiechem. – Z czego rżysz, idiotko, un?!- burknął na nią.
-    Moje koniczynki wyraźnie cię polubiły....- Teraz dopiero chłopak zauważył, że koniczynki mają jakby twarze. Wszystkie te mordy wyrażały anielską radość i bez ustanku atakowały.- Odwołaj je, bo walkower będzie nie fair, un! -warknął
-    Już...-Ruda krzywiąc się odwołała natrętne rośliny. Deidara wykorzystał to natychmiast, i zaatakował dziewczynę odrobiną wybuchowych mróweczek. Kino lekko się przestraszyła, kiedy jeden z robali wybuchnął jakieś pół metra od niej. Szybko robiąc unik zaatakowała od nowa koniczynkami. Wyskoczyły z anielskimi minami, a usposobieniem iście diabelskim. Przez parę minut słychać było piski Kino, Deidary, jego wybuchające mrówki i popiskiwanie koniczynek. Kiedy wszystkie „mrówy” wybuchnęły, Kino znów odwołała roślinki. Chwilkę odpoczywali, a po chwili znów rozległ się wrzask Kino. Deidara spojrzał na nią. Nie atakował, więc Ruda nie miała powodów do pisku. Rozejrzał się dookoła i zobaczył.... Mysz! Zwykłą szarą myszkę!. Musiał przerwać oględziny, bo Ruda z piskiem wskoczyła mu na ramiona i wrzeszczała:
-    Zabierz mnie stąd! Nie mogę walczyć przy tym zwierzaku! Boję się myszy! Nie cierpię ich!!  Ona się rusza!! Zabierz mnie stąd!!! Nie chcę!
-    Przymknij się, bo wrzeszczysz na cały las! -Huknął na nią. Troszkę przycichła, ale za chwilę znów wrzeszczała. Deidara nie miał więc wyboru, i zestawił ją na ziemię.
-    Idziemy.-Oznajmił. Kino skrzywiła się i wspięła na palce. Panicznie bała się myszy.
-    Są szare i nieprzyjemne-pomyślała. W godzinę później dotarli do Konohy.  Jak się okazało po drodze „Lalka Barbie”  była całkiem miła... Ale miała wnerwiający zwyczaj dodawania po 5-10 słowach „un”. Oduczyła się tego, gdy dostała po mordzie od Kino.
-    No cóż- westchnęła Yori kilka dni później, gdy spotkała się z Kino- Ty to masz szczęście... To pewnie przez kolor włosów.... Nieeeeeee!  Zostaw mnie- Zapiszczała, i uciekła. Kino prychnęła i rzuciła:
-    Tchórz.... Ale pomoże jej to w życiu. Ja dzięki tchórzostwu mam chłopaka a ona osiągnie rozum....Może... jak się postara...
-    Słyszałam to!- Fuknęła Yori.
-No i o to chodziło słoneczko o to chodziło....

 

#3 2008-10-11 19:51:43

Emi

Genin

Zarejestrowany: 2008-09-30
Posty: 50
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

Podziwiam cię ...
To jest świetne :-)


Pracuje jako:
Znajomi: Kakashi,Shery

Offline

 

#4 2008-10-11 20:18:50

Yori

Hokage

9794941
Zarejestrowany: 2008-08-19
Posty: 671
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

Kino dodaj że to opowiadanie napisałyśmy razem... Wiam jak załatwic wydanie tego opowiadania ^/-\^


Pracuje jako: Hokage,Sprzedawca,Lekarz,Wychowawca
Znajomi: Kino,Yuki,Ino,Temari,Kakashi ,Deidara,Shery

Offline

 

#5 2008-10-12 08:50:16

Kino

Gość

Re: Twórczosc waszej Kino

Emi napisał:

Podziwiam cię ...
To jest świetne :-)

dziekuje, ale tak jak mowi Yori I powiesc napisalysmy razem dlatego jej tez cos sie nalezy

 

#6 2008-10-12 12:55:21

Ino

Mieszkaniec osady

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 64
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

Supcio....                    ....Cool...


Pracuje jako: Roznosiciel gazet
Znajomi:Yuki,Yori,Kino,Temari,Kakashi,Deidara,

www.hsm123.pun.pl Zapraszam

Offline

 

#7 2008-10-12 14:55:33

Yuki

Genin

Zarejestrowany: 2008-08-21
Posty: 66
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

świetne


Pracuje jako: redaktor gazety
Znajomi: Yori,Kino,Ino,Temari,Kakashi,Deidara

Offline

 

#8 2008-12-26 16:27:07

Deidara

Genin

Zarejestrowany: 2008-08-26
Posty: 161
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

Fajny ten kawałek ze MNĄ XD


Pracuje jako: Sprzątaczka
Znajomi: Kino ,Kakashi,Yori,Yuki,Ino

Offline

 

#9 2008-12-26 16:34:24

Kino

Zastępca Hokage                        Miss Września 2008                       Miss Listopada 2008

Zarejestrowany: 2008-11-15
Posty: 418
Punktów :   

Re: Twórczosc waszej Kino

snob. Mam nowy kawałek, na bloga wprawdzie, ale zawsze cos:
obrazek

O tak. Sylwka zaczęłam jako DJ w jakimś kiczowatym klubie nocnym w Konoha. Potem wróciłam do domu. Hidan kupił 500 skrzynek czystej i zaczął pić. Po 100 skrzynkach nadal był w świetnej formie. Mama Peina wyjechała 28 grudnia. Dwa dni już musze gotować . Ale tym lepiej, bo powoli robiłam się gruba jak beka.  Wreszcie zaczęliśmy Sylwestra. Stasiu był niedysponowany, bo on oznajmił, że zaprosił Barbie, Teresę, Chelsie, Nolee i całą resztę barbie i on robi swojego sylwka. Poszedł do knajpy.  Ja puściłam dobrą muzę(ma się doświadczenia) i przyniosłam mnóstwo żarcia. Zapowiada się fajnie! Przyszła Yori. Zaczęliśmy zabawę, ale się nie kleiło. Postanowiłam improwizować. Imprezy z improwizki są super! Kazałam wszystkim wrócić do domów i pokoi i wymyślić sobie przebrania! A potem będzie karaoke. Przebrałam się tak:
obrazek
Wiem, że szurnięta jestem, ale chyba każdy to wie? W końcu wszyscy byli gotowi. Nawet Yori znalazła coś dla siebie na strychu Aka(ciuchy po Konan. Zmarła biedaczka miesiąc przed moim pojawieniem się w Aka...Zauważyła, że Pein spojrzał na Sakurę... Zawał i zgon na miejscu.) Yorcia wyglądałą tak:
obrazek
Sorry za teło. Moim zdaniem wyglądała super. Deidara(czemu zaczynam od niego? Nie wiem...) przebrał się za  blond Shakirę, Pein za spinacz to papieru, Zetsu za muchę(zmusił białą część mordy do zmiany koloru), Kakazu...wiadomo, za DOLARKA $.$... Hidan ubrał się w bluzkę z silikonu, SPÓDNICZKĘ MINI z lycry i tak występował. Tobi przebrał się za króliczka, Kisame za śledzia a Łasusi za łasicę. Zaczęliśmy zabawę. Pierwszy musiał śpiewać Hidan. Zaczął śpiewać to co sam chciał(takie mieliśmy reguły) czyli „Dżagę”... No nic...Ważne, że nie śpiewał Paris Hilton...



To tylko kawałek, bedzie wiecej...


Pracuje jako: zastępca hokage,sprzedawca,redaktor gazety
Znajomi: Yori,Ino,Yuki,Temari,Kakashi,Deidara

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl